Porady – jak zdjąć urok?

Otrzymujemy sporo telefonów z pytaniem, czym są uroki i czy aby naprawdę istnieją? Czy pech, który mnie prześladuje ma coś wspólnego z urokiem lub klątwą a jeśli tak to jak sobie z tym radzić? – Pytają przerażeni. Postaram się w sposób prosty i zrozumiały odpowiedzieć na te powtarzające się pytania. Lecz jak to zwykle bywa aby zdjąć urok potrzeba trochę własnego zaangażowania.


metafizyka

Uroki, klątwy czy czary to mentalne albo rytualne oddziaływanie na kogoś bez jego wiedzy i zgody. Urok, klątwę czy czary „uruchamia” się w podobny sposób. Między rzucającym a „obdarowanym” musi zaistnieć więź emocjonalna. Są osoby, które zajmują się tą profesją i działają na czyjeś zlecenie. Najczęściej do wykonania zlecenia (rzucenia uroku) wymagana jest fotografia lub jakaś część garderoby. Niektórzy rzucając urok od osób zamawiających taką „usługę” wymagają włosów lub paznokci. Oczywiście praktykujący „fachowiec” poradzi sobie i bez tych rzeczy „fantów”, ale musi posiąść starą wiedzę. Na szczęście w naszych czasach dostęp do niej jest ograniczony, bo nie można brać pod uwagę publikacji dostępnych w księgarniach lub internecie, lecz niektóre zasługują na miano „instrukcji obsługi rzucania uroków”. I tutaj nasuwa się jedna uwaga. Niestety częste jest „obdarowywanie urokiem” nieświadome. A dzieje się tak poprzez emocje i dana osoba wcale nie musi być w rzeczywistości pokrzywdzona. Wystarczy, że sama tak „wydedukowała” i faktycznie skrzywdzona się poczuła. A reszta już dzieje się automatycznie. Czyjeś złe myśli, żale, pretensje noszone w sercu i głęboko przeżywane zamienić się mogą w coś, co może przeszkadzać innym żyć. Będą objawiały się u „obdarowanego” Np.:, jeżeli ni stąd, ni zowąd brak Ci sił, bez powodu źle się czujesz, lub wszystko się „sypie” na twoją głowę – zastanów się, czy przypadkiem ktoś Ci źle nie życzy. Może świadomie bądź nieświadomie wyrządziłeś komuś krzywdę? A może po prostu „przyjaciółka” zazdrości Ci wspaniałego męża i jej zdaniem na niego nie zasługujesz? Dlatego też po jej wizycie kłócicie się z partnerem o byle, co.

Porada – jak zdjąć urok.

Zrób listę swoich potencjalnych wrogów
1. Wypisać wszystkich „skrzywdzonych” przez Ciebie
2. Tych, którzy Ciebie nie lubią
3. Tych, którzy Ciebie skrzywdzili
4. W ciszy i spokoju „Poproś” ich o przebaczenie i też to uczyń (to musi być szczere wyznanie płynące z serca) Niestety nie zawsze ta metoda jest skuteczna. Dlaczego? No cóż niestety zdarza się tak, że nie wszyscy są szczerzy nawet w stosunku do samego siebie i dlatego ta metoda może nie zadziałać. Potrzeba tu szczerego uczucia wybaczenie a nie słów czy deklaracji.

Autor Agata BednarskaZobacz inne porady które tobie mogą pomóc przerwać pasmo niepowodzeń i zdjąć klątwę którą „nosisz” na swoich barkach:
1.Jak bronić się przed klątwami niepowodzenia.
2. Zdejmowanie klątw z mieszkania
3. Zdejmowanie klątw jajkiem


Artykuł „Jak zdjąć urok” jest poradą dla każdego z was, kto boryka się z problemami i przeszkodami życiowymi. Nie jest objęta żadną opłatą, dlatego jeżeli skorzystasz doceń starania Portalu Antylicho. Pomóż innym. Wspieramy Fundację Polsat, która ratuje zdrowie i życie dzieci, które bez jej pomocy nie mają szans na wyzdrowienie. Możesz im pomóc – wyślij SMS o treści POMOC pod numer 7531. Koszt jednego połączenia wynosi 6,10 zł z Vat. Od 18 lat. Oczywiście twoja pomoc nie jest obowiązkowa jednak, jeżeli pomożemy tobie pomóż również innym. Serdecznie dziękujemy